O autorce

Cześć, nazywam się Nadia. Mam 14 lat. Moje najbliższe towarzystwo mówi na mnie Nadzia.


Jaka jestem? Zwariowana, pomysłowa i... dziecinna. Tak, uwielbiam oglądać bajki animowane, to moja słabość. Kocham serial Pingwiny z Madagaskaru, film Shrek wręcz wielbię. Jestem fanką Króla Juliana i . Skoro mówimy o filmach to uwielbiam całą serię o Harrym Potterze, Piratów z Karaibów, Władcę Pierścieni, Skarb Narodów, Batmana, Inkarnację, Igrzyska Śmierci. Dużo tego.Z książek uwielbiam oczywiście Igrzyska Śmierci (to moje życie), Władca Pierścieni i Dziedzictwo, Felix, Net i Nika - bez nich nie potrafię przetrwać. Każda z powieści Doroty Terakowskiej, Rafała Kosika, jest mile widziana. Wszystko co pokręcone chętnie przeczytam.


 Co lubię robić? Czytać, pisać, jeździć na rolkach, łyżwach, pływać. Kocham jeździć na rolkach, trenuję jazdę wyczynową. Odkąd założyłam pierwszego bloga, nie wyobrażam sobie życia bez pisania (jakieś 2 lata temu).


Teraz trochę o wyglądzie. Mam 169 cm wzrostu. Jestem średnia(ni gruba, ni chuda, taka akurat), mam krótkie i proste włosy. Są koloru nijakiego. Taki mysi. Nienawidzę ich. Moje oczy to jedyne co mi się we mnie podoba. Są szaro-zielone otoczone przez długie rzęsy. Uważam, że jestem brzydka, ale mama ma na ten temat inne zdanie -,- (nienawidzę tego).

Jestem realistką, chociaż dużo się śmieję, ale tylko w towarzystwie najbliższych  przyjaciół czy rodziny. Nie jestem typową nastolatką, nigdy nie podobał mi się żaden chłopak(no może poza Cato ^^). Nie lubię nosić sukienek i spódnic, bo są niewygodne. Jestem marzycielką, mam swój własny świat. Czekam na księcia z bajki...  Lubię rysować smoki ;)

KONTAKT
E-mail: muffinek.nikam@gmail.com
GG: 37885797

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie zostawiaj spamu pod notkami i nie przeklinaj :)